Kullanım Videoları

TR Cari Eğitim Videoları

Eğitim videolarımız sayesinde pratik kullanım hakkında bilgi sahibi olursunuz ve sisteme kolayca alışır, kullanabilirsiniz...

Müşteri Ekleme/Güncelleme

Blogger

TR Cari ile müşteri eklemek / müşteri bilgi güncellemek oldukça pratiktir. Soldaki müşteri listesinden müşteriyi seçip, işlem menüsünden Düzenle seçerek düzenleyebilirsiniz...

Borç Alacak Ödeme Tahsilat

Blogger

TR Cari ile borç, alacak, ödeme, tahsilat işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Pratik olarak tek tıkla tahsilat TR Cari müşteri takip programında.

Kasa İşlemleri

Blogger

Kasa işlemleriniz , cari hareket işlemlerindeki nakit akış ile otomatik olarak oluşmaktadır. Ayrıca kasa fişi girişi yaparak da kasa takibinizi yapabilirsiniz.

Çek İşlemleri

Blogger

Çek takip modülü sayesinde çeklerinizi girebilir, ödeme günlerini, hatırlatmalarını takip edebilirsiniz. Pratik çek modülü sadece TR Caride...

Bir müşteri cari hesap takip programı olan TR Cari sistemimiz ile pratik kullanım sayesinde, müşterilerinizi, bilgilerini, cari hesap hareketlerini, kasa işlemlerinizi, sms gönderimlerinizi, çek takiplerinizi gibi birçok özelliği kolayca kullanabilirsiniz...

Ajanda Hatırlatmaları

Blogger

Ajanda Hatırlatmaları sayesinde tahsilatlarınızı, ödemelerinizi unutmaz, takibini yapabilirsiniz. Otomatik hatırlatma sms i de gönderebilirsiniz.

Raporlar ve Toplu İşlemler

Blogger

Geniş raporlamalara sahip olan TR Caride bulunduğunuz her ekranda tarihsel aralıklarla rapor alabilir, yazdırabilirsiniz.Birçok işlemi toplu ve pratik şekilde yapabilirsiniz.

Müşteri Bilgileri Güncelle

Blogger

Müşterilerinizin bilgilerini kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz, müşterileriniz için belgeler yükleyebilirsiniz.

Tanımlar ve Sms Modülü

Blogger

TR Cari sistemi içerisinde birçok özelliği kendinize özel tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Sms modülü ile birçok sms özelliğini inceleyebilirsiniz.

Müşteri cari hesap takip programı sistemlerinde en büyük problem sabit bilgisayarınızda kurulu olması ve sadece orada kullanabilmenizdi. Artık yeni online müşteri cari hesap takibi TR Cari sayesinde internet olan heryerde kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan, tabletinizden , bilgisayarınızdan internet olan herde bağımsız olarak kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapabilir, hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status