TR CARİ EĞİTİM VİDEOLARI

Eğitim videolarımız sayesinde pratik kullanım hakkında bilgi sahibi olursunuz ve sisteme kolayca alışır, kullanabilirsiniz. Videolarımızı Takip Edin

Müşteri Ekleme/Güncelleme

TR Cari ile müşteri eklemek / müşteri bilgi güncellemek oldukça pratiktir. Soldaki müşteri listesinden müşteriyi seçip, işlem menüsünden Düzenle seçerek düzenleyebilirsiniz.

Borç Alacak Ödeme Tahsilat

TR Cari ile borç, alacak, ödeme, tahsilat işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Pratik olarak tek tıkla tahsilat TR Cari müşteri takip programındadır.

Kasa İşlemleri

Kasa işlemleriniz , cari hareket işlemlerindeki nakit akış ile otomatik olarak oluşmaktadır. Ayrıca kasa fişi girişi yaparak da kasa takibinizi yapabilirsiniz.

Çek İşlemleri

Çek takip modülü sayesinde çeklerinizi girebilir, ödeme günlerini, hatırlatmalarını takip edebilirsiniz. Pratik çek modülü sadece TR Cari'de.

Ajanda Hatırlatmaları

Ajanda Hatırlatmaları sayesinde tahsilatlarınızı, ödemelerinizi unutmaz, takibini yapabilirsiniz. Otomatik hatırlatma sms i de gönderebilirsiniz.

Raporlar ve Toplu İşlemler

Geniş raporlamalara sahip olan TR Caride bulunduğunuz her ekranda tarihsel aralıklarla rapor alabilir, yazdırabilirsiniz.Birçok işlemi toplu ve pratik şekilde yapabilirsiniz.

Müşteri Bilgileri Güncelle

Müşterilerinizin bilgilerini kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz, müşterileriniz için belgeler yükleyebilirsiniz.

Tanımlar ve Sms Modülü

TR Cari sistemi içerisinde birçok özelliği kendinize özel tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Sms modülü ile birçok sms özelliğini inceleyebilirsiniz.

Bültenimize kaydolun, güncellemelerimizden anında bilginiz olsun