Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı
Alış Faturaları

İş süreçleri dahilinde alış faturaları modülü ile fatura takibi alış faturalarınızı takip edebilirsiniz

Satış Faturaları

İş süreçleri dahilinde satış faturaları modülü ile fatura takibi satış faturalarınızı takip edebilirsiniz

Stok Yönetimi

İş süreçleri dahilinde stok yönetimi ile stoklarınızı / hizmetlerinizi takip edebilir, analizleyebilirsiniz

Raporlamalar

Müşteri Cari Hesap hareketlerinizle oluşan tüm işlemlerinizi raporlayabilirsiniz. Raporlamalar çok çeşitli kriterler ile kolaylık sağlamaktadır.

Müşteriler

Müşterilerinizin sabit bilgilerini, yetkili bilgilerini belirleyeceğiniz gruplamalara göre kaydedebilir,raporlayabilirsiniz.

Cari Hesap Hareketleri

Müşterilerinizin Alış, Satış, Ödeme, Tahsilat gibi müşteri hareketlerini girebilir, raporlayabilir ve inceleyebilirsiniz.

Ajanda

Müşterilerinize ait vadeli işlem hatırlatmaları, işletme içi fatura, personel vb hatırlatmaları ajanda ile takip edebilirsiniz.

Kasa Takibi

Müşteri Cari hesaplarınızı takip ederken oluşan nakit hareketleriniz otomatik olarak kasa modülünden takip edilir, raporlanır.

Banka Takibi

Müşteri Cari hesaplarınızı takip ederken oluşan havale eft kredi kartı hareketleriniz otomatik olarak banka modülünden takip edilir, raporlanır.

Teklif Takibi

Teklif takibinizi yapabilirsiniz, e-posta ile, whatsapp ile sms ile tekliflerinizi müşterilerinize paylaşabilirsiniz, onay - red online talep edebilirsiniz.

Sipariş Takibi

Sipariş takibinizi yapabilirsiniz, e-posta ile, whatsapp ile sms ile tekliflerinizi müşterilerinize paylaşabilirsiniz, onay - red online talep edebilirsiniz.

Ve daha birçok özellik

TR Cari ile daha onlarca özellik sayesinde Ön Muhasebenizi ve İş takibinizi interaktiv bir şekilde sorunsuzca yapabilirsiniz.
Kayıt Ol

Ön Muhasebe Programı

Neler Yapabilirsiniz ?

Kayıt Ol

Neden Ön Muhasebe Programı Kullanmalısınız ?

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun ya da kişisel hesaplarınızı takip etme ihtiyacınız olsun, gelişen teknolojiler ile birlikte sahada herhangi bir yerden verilerinize ulaşmak, bilgi girmek ya da raporlamak gibi ihtiyaçlar sizlere hız ve zaman kazandıracaktır.

Ön muhasebe programı özellikleri sayesinde işletmenizin gelir giderini, personel giderlerinizi, işletme giderlerinizi, alış ve satış faturalarınızı takip edebilirsiniz.

Online Müşteri Cari Hesap sistemleri sayesinde internet olan heryerden müşteri bilgilerinizi görebilir, işlem girebilir, borç alacak takibi yapabilir, raporlamalarınızı yapabilirsiniz.

Online sistemler sayesinde program güncellemeleri için bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız. Herzaman yazılım sisteminin en güncel şeklini kullanmış olursunuz.

Online sistemler sayesinde Akıllı Telefon, Tablet ve Bilgisayarınızdan, internet olan heryerden müşterilerinizi, hesaplarınızı, borç alacak , kasa ve raporalarınızı takip edebilirsiniz.

Online sistemler sayesinde Müşterileriniz için önemli olan bilgileri, bilgilendirmeleri kolayca sms gönderebilirsiniz

Ön muhasebe programı ile nasıl stok takibi çok pratik. Ayrıca fatura takibi sayesinde finansal döngülerinizi şaşırmadan takip edebilirsiniz

ve daha birçok özellik, avantajdan yararlanabilmek için şimdi kayıt olun

E-fatura ve E-Arşiv entegrasyonu ile bütçenize uygun, pratik ve takibi kolay bir faturalama sürecine dahil olabilirsiniz.
Kayıt Ol

E-fatura ve E-Arşiv Nedir ?

     Basit anlatımı ile E-Fatura & E-Arşiv, kağıt ortamında düzenlenen ve ibraz edilen faturaların artık dijital ortamda kayıt edilmesi ve ibraz edilmesini kapsayan bir dijital dönüşüm ürünüdür.
    Yani E-Fatura ve/veya E-Arşiv sürecine dahil olduğunuzda artık kağıt (matbuu) fatura kullanmamaya başlıyorsunuz. Dolayısıyla hem maliyet, hem çevreye, hem de ulaşılabilirlik anlamında çok ciddi katkılar sunmaktadır.

E-fatura ve E-Arşiv Arasındaki Fark Nedir ?

     En basit ifadesi ile eğer E-Fatura mükellefi olduysanız, fatura düzenleyeceğiniz karşı firma/kişi de e-fatura mükellefi ise , ozaman aranızdaki faturalaşma E-Fatura süreci ile gerçekleşir.      E-Arşiv durumu ise , eğer siz e-fatura mükellefiyseniz ve karşı taraf değilse , ya da siz sadece e-arşiv mükellefi iseniz , ozaman faturanız e-arşiv fatura olarak düzenlenmektedir. Bu ayrımı sistem arka planda belirli kriterlere göre kendi yapmaktadır.

E-fatura ve E-Arşiv Avantajları Nedir ?

     En önemli avantajlarının başında ulaşılabilirlik gelmektedir. Yani siz faturayı kestiğinizde kargo masrafı ya da personel görevlendirmesi ile elden teslim ya da kendi elden teslim işlemleriniz içn süre/bütçe kaybı yaşamazsınız, faturanız sistem tarafından otomatik email ile karşı alıcıya gönderilir.
     Özellikle kargo süreçleri yoğun olan hizmet sektörleri ya da stoklu çalışan yerlerde, sadece bir fatura gönderebilmek için ödenen kargo bedelleri oldukça bütçesi yüksek aylık bedellere malolmakta. Dolayısıyla E-Fatura & E-Arşive sayesinde bu zaman ve bütçe yükünden kurtulmuş oluyoruz.
     Yine önemli avantajlarından biri matbuu kağıt fatura süreçlerine göre çok daha az bütçeli bir yöntemdir.      Kurumsallığınızın hizmet / ürün verdiğiniz kişi/kurumlara karşı son derece şık bir yanasımasıdır.      Her dijital ortamdan (telefon, tablet, bilgisayar) fatura takip ve tanzim etme imkanı olmaktadır.      daha fazla bilgi için bizimle iletşiime geçebilirsiniz. İletişim sayfasına geç

E-fatura ve E-Arşiv - TR Cari de kullanabilir miyiz ?

     Evet, E-Fatura & E-Arşiv süreçlerinizi otomatik entegrasyonumuz sayesinde TR Cari sisteminde kullanabilirsiniz

E-fatura ve E-Arşiv Başvuru süreçleri nelerdir ?

     1 ) Mali Mühür Başvurusu yapılır      2 ) Mali mühür kamu sm merkezinden gelene kadar geçen sürede EDM Bilişim ana firma ile başvuru formu süreci doldurulur.      3 ) Kamu sm den gelen mali mühürünüz bilgisayara takılarak teknik destek ekiplerimiz tarafından yönlendirilmektesiniz.      4 ) Görüldüğü gibi tahimini 3-4 gün içerisinde aktif efatura earşiv mükellefi olabilirsiniz. Kayıt Ol

Ön muhasebe programı

Ön muhasebe programı olarak işletmenize sağladığımız zaman ve hız kazançları sayesinde sizler de kendi işinize daha fazla odaklanıp, verimliliğinizi daha fazla arttırabilirsiniz.

tüm özellkleri inceleyebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı ile hız kazanın

Ön Muhasebe ve Ajanda Programı

Ön Muhasebe ve Stok Programı

Ön Muhasebe Programı Toplu İşlemleri Toplu İşlemler modülümüz ile ön muhasebe ihtiyaçlarınızda pratik adımları gerçekleştirerek hız ve zaman kazanın.

Toplu Borçlandırma

Ön muhasebenizi tutarken belli kriterdeki müşterilerinizin otomatik toplu borçlandırmalarını yapabilirsiniz.

Toplu Bilgi Güncelleme

Sisteme kayıtlı olan müşterilerinizi kriterlere göre gruplayıp, bilgi notlarını güncelleyebilirsiniz.

Toplu Sms Gönderme

Kayıtlı müşterilerinize ön muhasebe bilgileri kriterlerine göre gruplayıp, toplu sms gönderimi yapabilirsiniz.

İşlem Kod Tanımları

En sık kullandığınız işlem kodlarınızı tanımlayın, işlemlerinizde ve raporlamalarınızda hız ve pratiklik kazanın.

İşlem Açıklamaları

Çok kullandığınız işlem açıklamalarınızı tanımlayın, işlemlerinizde hız ve pratiklik kazanın.

Müşteri Tipi Tanımları

Kaydınız tuttuğunuz müşterilerinizi tanımlayacağınız müşteri tiplerine göre gruplayın, raporlama ve işlemlerinizde hız ve pratiklik kazanın.

Bültenimize kaydolun, güncellemelerimizden anında bilginiz olsun