Müşteri Kartları

Online Müşteri Takip Programı | TR Cari
Müşteri Tanımları

Firma Bilgileri

Firmalarınızın, müşterilerinizin, üyelerinizin sabit bilgilerini bu alandan girebilirsiniz. Bir müşteri kartı için birden fazla kategori tanımlama imkanı sunulmaktadır. Müşteri durumunu ihtiyaca göre aktif / pasif yapılabiliyor.

Kurumsal

Müşterilerinizin kurumsal bilgilerinin girildiği alandır. Vergi Dairesi, Vergi Numarası, T.C. Kimlik bilgilerini bu alandan girebilirsiniz.

Yetkili

Firma Yetkilisi , firma yetkilisi telefonu bilgilerini bu alandan girebilirsiniz. Sms bildirimlerinin yapılacağı numara yetkili telefon numarasıdır.

Bilgi Notu

Bilgi notu alanları free text alan olarak metin girebileceğiniz 5 farklı bilgi notu alanı mevcuttur.

Belgeler

Müşterileriniz için belgeler girebilirsiniz. Örneğin; sözleşmelerini, araç resimlerini vs.. sektörünüze göre belgeler tanımlayabilirsiniz.

Online müşteri cari hesap takip yazılımı TR Cari birçok yönden olduğu gibi kullanım kolaylığı yönünden de kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Müşteri kartları tanımlanırken son derece ihtiyaca yönelik sadeleştirilmiş alanlar ile hem bilgi kirliliğine neden olmadan, hem de erişebilirlik açısından dizayn edilmiştir.

Müşteri kartları açısından Firma bilgileri,Kurumsal bilgiler,Yetkili bilgileri,Bilgi notları,Belgeler sekmeleri ile müşterilerinize / üyelerinize göre alanları doldurup takibini yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status