Müşteri Takip Programı

27-03-2018
|
2191 Okuma

Ticari firmalar ya da serbest çalışanlar (freelancer) kendi müşterileri ile aralarındaki hesapları en verimli şekilde takip etmek isterler.
Verilen emeklerin karşılığında kazanılan maddi kazanç, hizmet veren ya da satış yapanlar için en değerli şeylerin başında gelir.
Kazanılan bu gelir yöntemi sayesinde hem giderler karşılanmış olur, hemde gelir - gider sonucunda bir karlılık elde edilmiş olur.

Müşteri Takip Programı

Gelir gider hesabı sözkonusu olduğunda artık hem gelir takibi hem de gider takibi detaylı bir şekilde çok önemli duruma gelmektedir.
Genel adı ile müşteri takibi bu noktada hem ticari firmalar için hem de serbest çalışanlar için vazgeçilmez olmaktadır.
Müşteri takibi yapabilmek için en iyi yöntem bir program kullanmaktır. Programlara göz atacak olduğumuzda bir müşteri takip programından
beklenilen en temel özellikleri şöyle sıralayabiliriz ;

   

HEMEN KULLANMAYA BAŞLA

   

Müşteri kartları

Müşterilerin sabit bilgilerinin yer aldığı bölümdür. Müşterilerin iletişim bilgileri, kurumsal müşteri ise kurumsal bilgileri ve yetkili iletişim bilgilerinin olduğu bölümdür.
   

Müşteri borç alacak takibi

Müşterilerimizden verdiğimiz hizmet karşılığı aldığımız gelir kalemlerinin ve tutarlarının yazıldığı bölümdür. Aynı zamanda genel giderlerimizi işlediğimiz ve takip ettiğimiz bölümdür.
   

Müşteri Raporları

Müşterilerimiz ile aramızdaki gerek hizmet / ürün girdi çıktısını gerekse de müşterilerimiz ile aramızdaki cari hesap takibinin raporlarının alındığı bölümdür.
   

Müşteri Analizleri

Müşterilerin belli işlem gruplarına göre olan hizmet / ürün / cari girdi çıktılarını analizlemeye yarayan modüldür.

 


 Müşteri Takip Programı

 

Müşteri takip programı olarak TR Cari kullanabilirsiniz. Modüler bir yapı içerisinde olması sebebiyle en kolay müşteri takip programı olan
TR Cari online olarak güvenle kullanabileceğiniz bir bulut platform alt yapıya sahip programdır.  Dilerseniz 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

Bültenimize kaydolun, güncellemelerimizden anında bilginiz olsun