TR Cari Let’s Up 1. si

09-05-2018
|
1888 Okuma

TR Cari Let's Up Birincisi

TR Cari Let’s Up Yarışmasında 1. oldu

Let’s Up yani Yeni İşim Girişim programından bahsederek söze başlayabiliriz. Trakya Kalkınma ajansı, TIM TEB Girişim Evi, Girişim Merkezinin düzenlediği bu programda Trakya’nın çeşitli yerlerinden seçkin katılımcıların katıldığı ve girişim fikirlerini üst düzeye taşıdıkları bir program. Haftanın ortalama iki günü Tekirdağ Kalkınma ajansında eğitim oluyor ve bu eğitim yaklaşık dört ay sürüyor. Biz de TR Cari projemiz ile bu programa başvurduk.

Öncelikle başvuru yapmanız gerekiyor ve eğer iş fikriniz kabul edilirse ön jüri seçimine katılıyorsunuz. Buradaki tüm süreç profesyonel bir şekilde ilerliyor. Sizi karşılayan jüri projenizle ve sizinle gerçekçi bir şekilde ilgileniyor. Eğer burada başarılı olursanız bir sonraki aşamaya geçiyorsunuz.

Daha sonra eğitimler başlıyor. Eğitimlerin kalitesi kadar oradaki katılımcılar da çok önemli. Çünkü eğitimcilerden öğrendiklerinizle birlikte kurmuş olduğunuz arkadaşlıklardan öğrenebiliyorsunuz. Çok güzel bir ortam yaratılıyor. Eğitimlerse bir girişimcinin kesinlikle öğrenmesi gereken konuları içeriyor. Bu süreçten sonra ara jüri değerlendirmesi var. TR Cari ile ara jüri değerlendirmesinden de başarıyla geçtik.

TR Cari Let's Up Ara jüri sunumu
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin ilk gelişmelerden siz haberdar olun

Facebook Twitter
İnstagram Linkedin

Daha sonra Demoday günü geldi. Ekibimizle beraber çok sıkı bir şekilde Demoday sunumu için çalıştık ve çok iyi hazırlandık. Hummalı bir çalışmanın sonunda Demoday için hazırdık. Ve zaman gelip Demoday birincisi açıklandı: TR Cari.

(TR Cari nedir : Müşteri, iş takibi ve cari hesap konusunda alanının en iyi programıdır. Kullanıcı dostu tasarımı, sadeliği ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sizlere özel bir kullanım sunmaktadır. Siz de eğer kontrol sahibi biriyseniz ve zaman sizin için değerliyse hemen kaydolup kullanabilirsiniz. Şimdi üye olup 14 gün denemek için tıklayın

Yeni İşim Girişim programında ayrıca Akıllı Tarım uygulaması ile Bahri Kırbıyık, Diabi isimli projesiyle Mücahit Dalyan Silikon Vadisi’ne gitmeye hak kazandı.

TrakyaKa Genel Sekreteri Sn. Mahmut Şahin ve Kalkınma Ajansı yekililerinden Emre ve Kaan beyler başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Tim Teb Girişim Evi , Girişim Merkezi'nden başta A.Sefa Bir ve Faruk Yaylaz olmak üzere tüm eğitmenlere teşekkür ederiz.

ActionCoach Disc eğitiminden Sn. Nurdan Gündoğdu 'ya teşekkür ederiz.

Lüleburgaz Belediyesi Bilgi. İşlem Md. Sn İbrahim Zengin ve ekip arkadaşlarına, Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak'a desteklerinden ve sağladıkları imkanlardan dolayı teşekkür ederiz.

Startup Trakya Gökhan Geyik ve ekip arkadaşlarına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Bizi bu süreçte destekleyen herkese çok teşekkür ederiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor yakında yeni güncellemeleri sizinle paylaşacağız. Takipte kalın.

Bültenimize kaydolun, güncellemelerimizden anında bilginiz olsun